Biz kimiz?

Alanında "öncü firma" olma bilinciyle hareket ederek; yaklaşık 17 yıldır Turizm, Yiyecek ve İçecek sektörünün önde gelen otel, restoran ve catering şirketlerinden oluşan müşteri portföyüne, ekstra servis personeli ve proje bazlı ya da dönemsel personel tedariki hizmeti sunan bir insan kaynakları firmasıyız.

Ne yapıyoruz?

Kalifiye servis/hizmet personeli (garson, komi), VIP garson, hostes, barmen, barista, kat hizmetleri personeli, aşçı ve bulaşıkçı desteği sağlayarak; müşterilerimizin iş yükünü paylaşıyor, kusursuz hizmet anlayışı ve konuk memnuniyeti hedeflerine ulaşmalarında katkı sağlıyoruz.

Niçin biz?

Toplamda 35 yılı aşkın operasyon tecrübesine sahip bir ekibiz. Sektörün dinamiklerine ve ihtiyaçlarına dair farkındalığımızdan ilham alıyoruz. Sözün özü, bildiğimiz işi yapıyoruz. Hizmetlerimizin özünün ve güzelliğinin "insanın insana servis vermesi" olduğunu çok iyi biliyor; geniş personel havuzumuz sayesinde, tüm müşterilerimizin nitelikli insan gücü ihtiyaçlarına etkin çözümler sunma noktasında fark yarattığımıza inanıyoruz. Ticari kaygıların da ötesinde, paydaşlarımız için katma değer yaratmaktan mutluluk duyuyoruz.

http://www.hokkaistanbul.com.tr/wp-content/uploads/2019/10/fb-manager-2048x500.jpg
tr_TRTurkish